Луганская областная организация партии 'Справедливость' Обратная связь Карта сайта
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Состоялось заседание Рады партии "Справедливость"

22 мая 2010 г в Киеве состоялось заседание Рады партии "Справедливость". На заседании рассмотрены вопросы о задачах партии по подготовке к выборам в местные Советы и текущие врпрсы деятельности партии. На заседании была принята "Постанова Засідання Ради партії «Справедливість»

Постанова Засідання Ради партії «Справедливість»


від 22 травня 2010 року

Про політичну і соціально-економічну ситуацію в країні
та завдання партії по підготовці до виборів до місцевих Рад


Величезна фінансова криза струсила США, Європу і весь світ, боляче вдарила по Україні. Суспільство побачило, що фінансові піраміди, могутність зеленого долара – є фікцією. Неоліберальна модель розвитку світу потерпіла крах.
Затяжні війни в Афганістані, Іраку, конфлікт із Іраном, протистояння з ісламським світом послаблюють США. З‘явились нові загрози, нові вороги і союзники. Росія із ворога номер один для Америки поступово переходить в розряд союзників, особливо щодо обмеження торгівельно-фінансової експансії Китаю, який у ці скрутні часи впевнено нарощує свою економічну, оборонну могутність. Росія отримала додаткові важелі впливу на країни СНД.
Партія «Справедливість» вітає потепління стосунків між Україною і Росією, країнами СНД. Це відповідає нашим програмним принципам. Проте ми мусимо в усіх справах чітко розділяти інтереси влади, олігархічних угрупувань, які стоять за нею, і інтереси всього українського народу. Адже ми розуміємо, коли мова йде про співпрацю в енергетичній, авіаційній, фінансово-банківській справі та ін. галузях, треба в першу чергу дбати не за крупний капітал, а за добробут людини найманої праці, дрібного та середнього бізнесмена, дітей війни, бюджетника, пенсіонера, молоді.
Україна перебуває в надзвичайно складному соціально-економічному стані. Змінюючи один одного олігархічно-ліберальні уряди продовжують фактично одну й ту ж політику. Внаслідок популістичних дій Уряду Тимошенко економіка України відкинута на 4 роки назад, реальній ВВП опустився до рівня 2005 року, при цьому державний борг зріс за рік на 127,5 млрд. грн. і склав 34,6% ВВП.
Нинішній Уряд, правляча коаліція інтенсивно нав‘язують думку про соціальний характер реформ, постійно говорять про підвищення соціальних стандартів, доведення мінімальних зарплат і пенсій до рівня прожиткового мінімуму. І разом з тим встановлюють мінімальну пенсію 875 грн. при рівні прожиткового мінімуму 1635 грн.
Формально партія «Справедливість» підтримала Віктора Януковича під час президентських виборів через договір Блоку лівих і лівоцентристських сил. Проте, реальних кроків щодо виконання цього договору ми, на жаль, не бачимо. Загрозливим є повернення влади до методів епохи «кучмізму». Якщо ж влада, попри наші спроби налагодити співпрацю, буде і в подальшому ігнорувати партію, як це сталося в Запоріжжі, Херсоні, Тернополі, Дніпропетровську та ін., тоді «Справедливість» змушена буде говорити про формування широкої коаліції лівих і лівоцентристських сил.
Після створення Блоку лівих і лівоцентристських сил пройшло більше півроку. Рада партії констатує, що криза в лівому русі України не тільки не подолана, а вона ще й далі наростає. Експерти критикують лівих за те, що ми слабо працюємо із профспілками, природозахисними, екологічними організаціями, не підтримуємо трудові колективи в захисті їх прав, не готуємо людей, які здатні проводити акції протесту, захистити юридично права найманих працівників, дрібного й середнього бізнесу, тим більше, що зараз спостерігається черговий переділ сфер впливу, майна, ринків збуту.
Партія повинна найближчим часом стати ведучою в лівоцентристському русі, активізувати процеси самовизначення лівих сил, повернення їм ролі справжніх захисників прав людей, виступити з реальною програмою відродження України, подолання бідності, зупинення вимирання людей, відродження моральності і духовності в суспільстві.
Аналіз ситуації показує, що вибори до місцевих рад можуть відбутися наприкінці березня 2011 року. Наша стратегічна мета – отримання представництва у всіх місцевих радах. Часу залишилось обмаль, тож потрібно використати весь інтелектуальний потенціал партії, нашу ідеологічну правоту. Рада партії вважає дуже важливим, щоб партійний актив, а це і є наші кандидати в депутати, пішли до людей, презентували в колективах «Стратегеми справедливості», інші програмні документи партії.
Заслухавши і обговоривши доповідь голови Ради партії С.М.Ніколаєнка, Рада партії п о с т а н о в л я є:
1. Партійним організаціям АР Крим, областей, міст, районів, всім структурам партії взяти участь у виборах до всіх обласних, міських, районних, селищних, сільських рад. Забезпечити координацію, висунення єдиних кандидатів у депутати від Блоку лівих і лівоцентристських сил, інших партнерських організацій. Обласним, міським, районним радам партії звернути особливу увагу на підбір кандидатів на посади голів міських, селищних, сільських, рад.
2. Створити Центральний виборчий штаб по проведенню виборчої кампанії. Призначити керівником штабу заступника голови Ради партії Баранівського О.П. Штабу у місячний термін подати пропозиції по персональному складу, плану роботи штабу, спільно із радами обласних організацій внести пропозиції щодо утворення місцевих штабів.
3. Встановити, що керівників обласних виборчих штабів затверджує виконком Ради партії, всіх інших (окружних, міських, районних) – виконкоми Рад АР Крим, обласних організацій партії.
4. Республіканській АР Крим, обласним, міським і районним осередкам партії підготувати і оприлюднити відповідно свої регіональні програми за прикладом «За справедливу Херсонщину». Головам обласних рад, АР Крим подати проекти регіональних програм на розгляд виконкому партії до 15 вересня 2010 року. Газеті «Народна справедливість» (т.Москалюк А.П.) опублікувати зразки таких регіональних програм.
5. Виконкому, обласним, міським, районним організаціям на час підготовки до виборів створити юридичну групу у виконкомі, відповідно хоча б по одному юристу на цей період слід мати у кожній області, великому місті. Починаючи з 1 жовтня 2010 року, підібрати на штатній основі по 2-3 професійних осіб у обласних штабах, обладнати приміщення, придбати оргтехніку.
6. Виконкому Ради, місцевим організаціям активізувати роботу над удосконаленням єдиної інформаційної вертикалі, особливо її складових - газети «Народна справедливість», місцевої партійної преси, сайтів в інтернеті, соціальних мереж, прес-служб Виконкому та регіональних організацій.
7. Головам Рад республіканської АР Крим, обласних, міських, районних організацій партії до 1 липня 2010 року провести засідання виконкомів, розширені засідання Рад партії, де обговорити і затвердити плани проведення виборчих кампаній в своїх регіонах, визначитись по стратегії, змісту роботи, гаслах, кадрах, фінансах, медійному, юридичному супроводу. Розпочати підбір кандидатів у депутати, сільських, селищних, міських голів, включивши до списків членів партії та позапартійних громадян, які користуються авторитетом серед виборців. При цьому, активно, сміливіше висувати жінок та молодь. Розробити графік зустрічей висуванців партії з населенням, виступів у ЗМІ.
8. Виконкому Ради партії в кінці липня 2010 року провести розширене засідання, на якому заслухати звіти керівників обласних організацій щодо виконання постанови Ради партії.
9. Контроль за виконанням постанови покласти на виконком Ради партії. (Т.т. Баранівський О.П., Кізіма В.В., Шемаєв В.В.).

Голова Ради партії С.М. Ніколаєнко

  24-05-2010, 18:54  


Информация


Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

{counter}