Луганская областная организация партии 'Справедливость' Обратная связь Карта сайта
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вітаємо з Днем Вчителя!

Школа Вчителем стоїть, а держава – школою!

Рада партії «Справедливість», Правління Громадської Ради освітян і науковців України щиросердечно вітають всіх педагогів України з їх професійним святом – Днем Вчителя!

Професія Вчителя — одна з найдавніших на Землі. Роль педагога у розвитку суспільства, у поступі цивілізації, становленні справедливості завжди була надзвичайно важливою. Адже Вчителі були носіями знань, які передавали наступним поколінням. У школі діти проводять більшу частину дня і саме в школі отримуються міцні знання, розширюється світогляд, а Вчителі допомагають визначити їм своє місце в житті.

Роки не зітруть пам’ять про Вчителів, які сіяли «розумне, добре, вічне» у дитячі душі, і виростили, виховали, підготували до дорослого життя. Саме подорослішавши, розуміємо, яким важливим був цей період життя, яким цінним скарбом є знання, отримані під час навчання.

Вчитель виконує надважливу місію у суспільстві. Його покликання вимагає наполегливості, духовної рівноваги, постійного творчого горіння. Народна мудрість каже, що справжній вчитель — не той, хто намагається повчати нас, а той, у кого ми вчимося.

Сьогодні доля Вчителя чи не найскладніша. Уряди, в угоду Міжнародному валютному фонду, заморожують заробітну плату педагогів. Ціни щоденно ростуть, як і росте прірва між бідними і багатими. Партія «Справедливість», Громадська Рада освітян і науковців України послідовно відстоюють інтереси педагогів та науковців. Ми – партія освітян, це наш головний напрямок роботи, бо ми розуміємо, що без якісної освіти не може бути заможної країни, без справжньої поваги та опіки про Вчителя нічого доброго в країні не буде.

Шановні освітяни! Хай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності. Нехай засіяні Вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна Вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців, щастям і радістю, затишком і благополуччям. Зі святом вас усіх – із Днем Вчителя.

З роси і води Вам!

З повагою,

Голова Ради партії «Справедливість», Станіслав Ніколаєнко
Голова ГРОНУ

http://www.spravedlivo.org.ua/

  1-10-2010, 06:51  

#1


Galal

YMMD with that anwres! TX


6 августа 2013 03:06 | цитировать    

Информация


Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

{counter}