Луганская областная организация партии 'Справедливость' Обратная связь Карта сайта
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Микола Ратушний: ОСББ – «сусанів» шлях

Адміністрація м.Києва кинула киянам іграшку – бавтесь та не беріть тяжкого в руки… Потужна реклама щодо створення об’єднаннь співвласників багатоквартирних будинків, запеклі суперечки з якого кінця лущить яйце – з тупого чи гострого. Що краще ОСББ чи ЖЕКи, які нам допекли до краю? То ж глянемо в корінь. Основні видатки ЖЕКів та ОСББ, що формують квартплату – це електроенергія, вода, газ. А купуються вони в одного і того ж хазяїна. Вибору нема – фактична монополія. Тут як в анекдоті: йдуть два чоловіки по пустелі. В одного вода, а в другого – гроші. Той просить води, а другий відповідає – ковток коштує тисячу доларів. Той дивується непомірною ціною і отримує відповідь – йди пошукай, де дешевше. Тому відсутність ринку придбання електроенергії, опалення, газу є навмисним вбивчим любої програми щодо реформи ЖКХ.
ОСББ розраховує на додаткові прибутки від оренди власних приміщень. Та часто-густо ми хочемо як краще, а виходить як завжди. Небезпека затаїлась в наступному: ОСББ є відповідальним за все, а влада міста – умила руки.
То можливо слід діяти не за принципом «ми до фундаменту зруйнуємо наш світ та занового його збудуємо», а відпрацювати існуючу структуру ЖЕКів та сприяти його ефективно працювати на мешканців. Було б тільки бажання урядовців. Без бажання засохне все.
Політикам ОСББ – зручний механізм, щоб голоси виборців покласти в кишеню. А людям це нічого не дасть.
ОСББ можливе, коли люди будуть готові до цього, до самоуправління. А зараз ОСББ – не на часі.

Микола Ратушний, голова Київської міської організації партії «Справедливість»

  17-08-2011, 14:28  


Информация


Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

{counter}