Луганская областная организация партии 'Справедливость' Обратная связь Карта сайта
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Звернення до Президента України, Верховній Раді, Кабінетові міністрів України

Звернення  до  Президента України, Верховній Раді, Кабінетові міністрів України

Президенту України
Верховній Раді України
Кабінетові міністрів України


ЗВЕРНЕННЯ
Шановні добродії!


Звертаємося до Вас від імені мільйонної Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни». Висловлюємо обурення байдужістю теперішньої влади до долі дітей війни. Це покоління, яке пройшло через страшні випробування воєнного лихоліття, голод, холод, евакуації, депортації, сиріцтво, не бачило дитинство, а лише з малку- важку працю по відбудові зруйнованого народного господарства, на старість одержало в основному найнижчу пенсію, яка не забезпечує мінімальних життєвих потреб на лікування.
Прийнятий Верховною Радою і введений з січня 2006 року Закон «Про соціальний захист дітей війни» до цього часу не виконується в повному обсязі. Гірше того, прийняття по ініціативі Кабміну у вересні цього року Верховною Радою у першому читанні Закону «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» фактично позволяє з 1 січня 2012 року в неконституційний спосіб дітей війни не лише законних надбавок до мізерної пенсії, а й можливості звернутися до суду по відстоюванню своїх життєвих прав. Це незмивна ганьба теперішніх міністрів та депутатів парламенту! Уряд економить на обездолених в той час, коли під патронатом парламенту мільярдери , що стали власниками створеного трудовим народом державного багатства, примножують свої казкові статки. Прямою виною парламенту, авторитет якого впав до найнижчого рівня за всі роки Незалежності, є потурання багатіям ховати зароблені на експлуатації українського народу, природи і надр, виробничого потенціалу мільярди валюти в офшорних зонах без сплати податків у Державний бюджет України. Лише на Кіпр українські олігархи в 2010 році заховали від оподаткування 9 мільярдів доларів. Невже важко денонсувати сумнівні угоди про недопущення подвійного оподаткування? При оподаткуванні українських скоробагатьків за європейськими нормами Україна не лише не матиме потреби в міжнародних кредитах, а зможе надавати позики іншим державам!
Ми не байдужі до влади і хочемо сказати, що теперішні намагання найвищих посадових осіб законодавчо повернутися на чергових парламентських виборах до так званої змішаної системи свідчать про хитрування і лукавство владців з метою знову «обрати по закритих списках» в депутати . Не дуріть людей, Законом про вибори відкрито партійні списки кандидатів у депутати на кожен округ ,виборці оберуть достойніших, ніж теперішні депутати, яких фактично призначили керівники олігархічних партій. Не провокуйте нового штурму приміщення Верховної Ради.
По піднятих питаннях звернення ми вимагаємо публічної відповіді панів В.М.Літвіна, М.Я.Азарова, Л.В.Тігіпко ,О.В.Лавриновича.

Член Правління Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни» Д.Х.Мухтаров

Голова Луганської обласної організації «Захист дітей війни» В. С. Жирнова

  19-12-2011, 18:00  


Информация


Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

{counter}