Луганская областная организация партии 'Справедливость' Обратная связь Карта сайта
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Пані Королевська! Дітей війни не турбувати!

У телевізійній програмі «Свобода слова», що проходила на телеканалі ICTV 23 січня 2011 року народний депутат України пані Королевська заявила, що вона від імені своєї партії (УСДП) заключила письмові угоди з рядом громадських організацій.

Серед громадських організацій вона назвала і Всеукраїнську громадську організацію «Захист дітей війни».

З цього приводу заявляю, як голова ВГО «Захист дітей війни», що ми ніяких угод з пані Королевською не підписували, а її заяви є такі, що не відповідають дійсності, а простіше – брехнею.

Хід дискусії на вечірній програмі 23 січня показав, що партії, які називають себе опозиційними («Батьківщина», «Фронт змін», УДАР, УСДП та інші) сповідують ліберальні цінності, тобто захищають представників великого бізнесу і є близнюками до «Партії регіонів». Різниця лише в тому, яка кількість олігархів знаходиться в тій чи іншій партії.

А вся їхня опозиційність виражається в тому, щоб обманути виборця і дорватися до бюджетного корита.

Діти війни вже добре розуміють, що жодна з цих ліберальних політичних сил їхні інтереси захищати не буде.

Скажіть пані Королевська – скільки разів Ви особисто виступили з парламентської трибуни, щоб захистити дітей війни, коли їх лишали законних доплат і пільг?

Більше того, коли 21 вересня 2011 року голосувався закон «Про зміни до Закону «Про соціальний захист дітей війни» №8619, що передбачав пільгову ціну на скраплений газ для дітей війни, що проживають в сільській місцевості, адже таку пільгу мають діти війни, що користуються природнім газом, то пані Королевська чомусь за ці зміни не голосувала, а нині просить дітей війни її підтримати.

До таких обманів, в тому числі і від пані Королевської, діти війни звикли. Перед кожними виборами до місцевих рад та Верховної Ради різні партії та політикани намагаються демонструвати свою любов до дітей війни, щоб заслужити їхню підтримку, а після виборів про все забувають. Так діяли соціалісти, так діяла «Партія регіонів», так діяла лідерка партії «Батьківщина», а зараз так діє пані Королевська.

Враховуючи багаторічний обман партіями та політиками (названими вище), Всеукраїнська громадська організація «Захист дітей війни» 4 липня 2009 року заключила угоду про двосторонню підтримку з лівоцентристською партією «Справедливість», яка своїми діями всі роки щиро підтримує знедолене покоління «Дітей війни».

17 грудня 2011 року партія «Справедливість» об’єдналась із чотирма партіями – «Народна влада», «Всеукраїнський патріотичний союз», Партією відродження села та Українською селянською демократичною партією. Нова партія отримала назву «Об’єднані ліві і селяни». Діти війни в цій потужній об’єднаній лівоцентристській партії бачать своїх надійних захисників і політичну силу, що виражає їх інтереси.

Тому всі інших просимо не турбувати.

Голова Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни»,
автор Закону «Про соціальний захист дітей війни»
Олександр Баранівський

  24-01-2012, 18:15  


Информация


Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

{counter}